iPad Pro için Yeni Magic Keyboard Daha Fazla MacBook Hissi Sağlıyor

iPad Pro için yeni Magic Keyboard daha ince ve daha hafif olacak şekilde tamamen yeniden tasarlanmış bir biçimde Let Loose etkinliğinde tanıtıldı.

iPad aksesuarı alüminyum avuç içi desteğe sahip zarif ve kolayca taşınabilir yeni bir tasarım sunuyor. Üstelik daha iyi bir yazma ve trackpad deneyimi sunuyor. Klavye; işlev tuşu sırasına, eşzamanlı şarj özelliği için bir adet USB-C konnektörüne ve iPad’iniz için ön ve arka korumaya sahip. Havada tutan askı modeli tasarımı, birden çok görüntüleme açısına kolayca ayarlanabiliyor.

Geniş bir cam trackpad, iPadOS’te çalışmanın farklı yollarını sunuyor. Ürün hassasiyet gerektiren iş akışlarında ve Multi-Touch hareketlerinde dokunsal geri bildirim sağlıyor. 14 tuşlu işlev tuşu sırası üzerinden ekran parlaklığı, ses kontrolü ve çok daha fazla özelliğe kolay erişim sağlanıyor.

Yeni Magic Keyboard, yeni iPad Pro ile eşleşen iki renk sunuyor ve adeta MacBook kullanıyormuş gibi hissetmenizi sağlayacak. Ürünün sadece M4 işlemcili yeni 11 inç ve 13 inç iPad Pro modelleriyle uyumlu olduğunun altını çizelim.

Yeni Magic Keyboard, 15 Mayıs tarihinden itibaren 11 inç için 11.999 TL ve 13 inç için 13.999 TL fiyatla ülkemizde piyasaya sürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir